miniDUMPER D1.3

Kód: 429
€5 299 €6 359 vrátane DPH
Skladom

162 730 Kč vrátane DPH

134 488 Kč bez DPH

Mini dumper D1.3 s hmotnosťou 745 kg s motorom Briggs&Stratton420 je skutočne všestranný a spoľahlivý stroj, ktorý vyniká v rôznych aplikáciách v rôznych odvetviach, ako je stavebníctvo, manipulácia s materiálom a ďalšie. Jeho pôsobivé vlastnosti, vrátane robustného motora, pokročilých hydraulických systémov a dodržiavania emisných noriem, prispievajú k jeho prispôsobivosti a účinnosti v rôznych pracovných prostrediach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minidumper D1.3 so zážihovým motorom  vyniká ako stroj najvyššej úrovne vo svojej kategórii a ponúka celý rad pôsobivých funkcií, ktoré zaisťujú jeho spoľahlivosť v rôznych aplikáciách. Tu sú niektoré kľúčové prvky jeho vynikajúcich vlastností:

Kapacita lopaty 800 kg : Vďaka veľkorysej kapacite lopaty 800 kg dumper D1.3 schopný efektívne manipulovať s veľkým množstvom materiálov, čím sa zvyšuje produktivita na stavenisku.

Hydraulický nožnicový zdvíhací systém : S využitím hydraulického nožnicového zdvíhacieho systému dosahuje dumper D1.3 pôsobivú výšku zdvihu 1700 mm. Táto funkcia uľahčuje nakladanie a vykladanie materiálov, dokonca aj vo vyvýšených polohách, čím sa zvyšuje prevádzková efektivita.

Lopata s predným plnením : Lopata s predným plnením, poháňaná hydraulikou, bez námahy zhromažďuje rôzne materiály, ako je zemina, piesok a cement. Táto schopnosť zjednodušuje úlohy manipulácie s materiálom a prispieva k celkovej produktivite.

Nízka hlučnosť a spotreba paliva : Tento model je navrhnutý tak, aby fungoval s minimálnou hladinou hluku, čím sa znižuje rušenie v okolitom prostredí. Jeho úsporný motor navyše pomáha minimalizovať prevádzkové náklady a zároveň znižovať dopad na životné prostredie.

Súlad s emisnými normami : Dumper D1.3 je v súlade s emisnými normami EURO V a EPA, čo podčiarkuje jeho záväzok k environmentálnej udržateľnosti. Tento súlad zabezpečuje, že stroj spĺňa prísne predpisy týkajúce sa výfukových emisií, čo z neho robí ekologickú voľbu.

UPRAVA PDF

Dodatočné parametre

Kategória: Minidumpery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 745 kg