miniDUMPER D1.2

Kód: 426
€4 416 €5 299 vrátane DPH
Naskladnené o mesiac

Mini dumper D1.2  s hmotnosťou 630 kg je skutočne všestranný a spoľahlivý stroj, ktorý vyniká v rôznych aplikáciách v rôznych odvetviach, ako je stavebníctvo, manipulácia s materiálom a ďalšie. Jeho pôsobivé vlastnosti, vrátane robustného motora, pokročilých hydraulických systémov a dodržiavania emisných noriem, prispievajú k jeho prispôsobivosti a účinnosti v rôznych pracovných prostrediach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis


Dieselový pásový dumper D1.2 s motorom KOOP 192 vyniká ako stroj najvyššej úrovne vo svojej kategórii a ponúka celý rad pôsobivých funkcií, ktoré zaisťujú jeho spoľahlivosť v rôznych situáciách. Tu sú niektoré kľúčové prvky jeho vynikajúcich vlastností:

Kapacita lopaty 800 kg : Vďaka veľkorysej kapacite lopaty 800 kg je XN800 schopný efektívne manipulovať s veľkým množstvom materiálov, čím sa zvyšuje produktivita na stavenisku.

Robustný motor Koop : Model D1.2 vybavený spoľahlivým motorom Koop zaisťuje stabilitu, odolnosť a konzistentný výkon aj v náročných pracovných podmienkach. Robustná konštrukcia motora zvyšuje životnosť a spoľahlivosť stroja.

Nízka hlučnosť a spotreba paliva : D1.2 je navrhnutý tak, aby fungoval s minimálnou hladinou hluku, čím sa znižuje rušenie v okolitom prostredí. Jeho úsporný motor navyše pomáha minimalizovať prevádzkové náklady a zároveň znižovať dopad na životné prostredie. 

UPRAVA PDF

Dodatočné parametre

Kategória: Minidumpery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 630 kg