Mini bager WORKER MiniLander ERE35

Kód: 486
€27 458 €32 949 vrátane DPH
Naskladnené o mesiac

843 229 Kč vrátane DPH

696 884 Kč bez DPH

Pásové mini bagre WORKER MiniLander modelového radu ERE35 s hmotnosťou 3810 kg so zabudovanou kabínou a vodou chladeným štvorvalcovým japonským motorom Kubota sú skvelými a užitočnými pomocníkmi pri hĺbení základov, pokládke inžinierskych sietí a drenážnych systémov, terénnych úpravách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka intuitívnemu ovládaniu pomocou joystickov a veľmi výkonnej pohonnej jednotke bude taktiež dlhotrvajúca práca s ním zábavou aj v ťažkej kamenistej zemine alebo ílovom podloží.

Dážď, vietor, teplo, prach, zápach, sneh, mráz, nič z toho už Vás nebude pri práci obťažovať vo vnútri odhlučnenej odklápacej kabíny, ktorá je okrem iného vybavená kúrením, ventilátorom a rádiom. A ak by ste predsa len zatúžili po kontakte s vonkom, jednoducho si vyklopíte čelné sklo. Model ERE35 má mimoosé kopanie, takže s ním môžete pracovať aj tesne pri stene, stĺpe, plote, jednoducho všade tam, kde sa nemôžete otáčať s celou vežou.

Mini bagre WORKER MiniLander modelového radu ERE35 sú konštruované a vyrábané s cieľom garantovať ich spoľahlivosť a dlhú životnosť. Sú vybavené špičkovým, vodou chladeným, 4-valcovým japonským motorom KUBOTA spĺňajúcim najprísnejšie emisné normy Euro 5, hlavným plunžrovým čerpadlom Taifeng (Italy) s prietočnosťou 61,6 l/min s chladičom oleja a motormi EATON (USA) pre pojazd. Čapy aj oká piestníc sú uložené v puzdrách a mazacie body sú ľahko prístupné.

Pásové mini bagre rady ERE35 sú jednoduché na ovládanie a nenáročné na údržbu. Vďaka skvelému pomeru cena/výkon sú veľmi obľúbené najmä u osôb a firiem profesionálne sa zaoberajúcich realizáciou záhradných a krajinotvorných úprav, prípojok elektriny, vody, kúrenia a plynu, výstavbou kanalizácií a ČOV. Veríme, že svojich priaznivcov si nájde aj medzi profesionálmi.

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

  • lyžice 20, 40, 60, 80 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemný vrták
  • kliešte na klady
  • rozrývací tŕň
  • hrable

Samozrejmosťou je, že na bagre je poskytovaná záruka a servis, ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník, ktorý bude mať záujem, prejde školením obsluhy minibagra , ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí, vždy radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

Radi Vám poskytneme servis na tento minibager. Dovezieme ho až k Vám domov, uvedieme ho do prevádzky a všetko ukážeme. Zaistíme Vám náhradné diely. Stroj je so zárukou.

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Minibagre
Hmotnosť: 3810 kg