Mini Bager WORKER MiniLander ERE18

Kód: 483
€16 583 €19 899 vrátane DPH
Naskladnené o mesiac

509 259 Kč bez DPH

420 876 Kč bez DPH

WORKER MiniLander ERE18 sa dodáva s uzavretou kabínou a váži 1,8 tony, má japonský motor Kubota a štandardne má mimoosé kopanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rameno je kompenzované pákovými ovládačmi, ktoré sú komfortne ovládané pre protiúnavové a presné ovládanie. Kyvný motor a tri hydraulické čerpadlá využívajú kvalitnú značku s pomocným výstupom pre použitie s mnohými prídavnými zariadeniami. Hydraulické čerpadlo je zubové, ktoré sa dokonale hodí k výkonu ventilu. Radlica buldozéra má tiež možnosť variabilnej šírky, takže ju možno zmeniť podľa nastavenia šírky stopy.

Kľúčové výhody

 • Japonský motor.
 • Teleskopický spodný rám s ľahkým prístupom do kabíny
 • Výkyvné rameno pre prácu v úzkom priestore a pri stene
 • Variabilný buldozér

Mini bagre WORKER MiniLander modelového radu ERE18 sú konštruované a vyrábané s cieľom garantovať ich spoľahlivosť a dlhú životnosť. Sú vybavené špičkovým, vodou chladeným, 3-valcovým japonským motorom KUBOTA D1105 / výkonom až 14,2 Kw spĺňajúcim najprísnejšie emisné normy Euro 5, hlavným zubovým čerpadlom) s prietokom 22x2+8.8l/min s chladičom oleja pre pojazd a otoč. Čapy aj oká piestníc sú uložené v puzdrách a mazacie body sú ľahko prístupné.

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

 • lyžice 20, 40, 60, 80 cm
 • svahovka
 • kladivo
 • zemný vrták
 • kliešte na klady
 • rozrývací tŕň
 • hrable

Samozrejmosťou je, že na bagre je poskytovaná záruka a servis, ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník, ktorý bude mať záujem prejde školením obsluhy minibagra , ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí, vždy radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

Radi Vám poskytneme servis na tento minibager. Dovezieme ho až k Vám domov, uvedieme ho do prevádzky a všetko ukážeme. Zaistíme Vám náhradné diely. Stroj je so zárukou.

 16

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Váha 1800
Hmotnosť: 1800 kg