Mini Bager WORKER MiniLander B3.1

Kód: 477
€22 041 €26 449 vrátane DPH
Naskladnené o mesiac

676 874 Kč vrátane DPH

559 400 Kč bez DPH

 Pásový mini bager WORKER MiniLander modelovej rady B3.1 s hmotnosťou 2580 kg so zabudovanou kabínou a vodou chladeným trojvalcovým japonským motorom Kubota  je skvelým a užitočným pomocníkom pri hĺbení základov, pokládke inžinierskych sietí a drenážnych systémov, terénnych úpravách, výstavbách oplotenia prípadne pri manipulácii s rôznymi materiálmi.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka intuitívnemu ovládaniu pomocou joystickov a veľmi výkonnej pohonnej jednotke bude taktiež dlhotrvajúca práca s ním zábavou aj v ťažkej kamenistej zemine alebo ílovom podloží.

Dážď, vietor, teplo, prach, zápach, sneh, mráz, nič z toho už Vás nebude pri práci obťažovať vo vnútri odhlučnenej odklápacej kabíny, ktorá je okrem iného vybavená kúrením, ventilátorom a rádiom. A ak by ste predsa len zatúžili po kontakte s vonkom, jednoducho si vyklopíte čelné sklo.

Mini bagre WORKER MiniLander modelovej rady B3.1 sú konštruované a vyrábané s cieľom garantovať ich spoľahlivosť a dlhú životnosť. Sú vybavené špičkovým, vodou chladeným, 4-valcovým japonským motorom KUBOTA D1105 spĺňajúcim najprísnejšie emisné normy Euro 5, hlavným plunžrovým čerpadlom Taifeng (Italy) s prietočnosťou 61,6 l/min s chladičom oleja a motormi EATON (USA) pre pojazd. Čapy aj oká piestníc sú uložené v puzdrách a mazacie body sú ľahko prístupné.

Pásové mini bagre rady B3.1 sú jednoduché na ovládanie a nenáročné na údržbu. Vďaka skvelému pomeru cena/výkon sú veľmi obľúbené najmä u osôb a firiem profesionálne sa zaoberajúcich realizáciou záhradných a krajinotvorných úprav, prípojok elektriny, vody, kúrenia a plynu, výstavbou kanalizácií a ČOV. Veríme, že svojich priaznivcov si nájde aj medzi profesionálmi.

Obrovskou výhodou tohto minibagra B3.1 je MIMOOSÉ KOPANIE, ktoré vám uľahčí prácu napríklad pri výkopoch pozdĺž steny,stĺpe, plote, atď….

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

  • lyžice 20, 40, 60, 80 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemný vrták
  • kliešte na klady
  • rozrývací tŕň
  • hrable

Samozrejmosťou je, že na bagre je poskytovaná záruka a servis, ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník, ktorý bude mať záujem, prejde školením obsluhy minibagra, ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí, vždy radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

Radi Vám poskytneme servis na tento minibager. Dovezieme ho až k Vám domov, uvedieme ho do prevádzky a všetko ukážeme. Zaistíme Vám náhradné diely. Stroj je so zárukou.

18

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Minibagre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2580 kg