Mini Bager WORKER MiniLander B2.1

Kód: 474
€12 791 €15 349 vrátane DPH
Skladom

392 808 Kč vrátane DPH

324 635 Kč bez DPH 

WORKER MiniLander B2.1 sa dodáva s prístreškom a váži 1640kg, má japonský motor Kubota a štandardne má výkyvný výložník (mimoosé kopanie).

Detailné informácie

Podrobný popis

Rameno je kompenzované pákovými ovládačmi, ktoré sú komfortne ovládané pre protiúnavové a presné ovládanie. Kyvný motor a hydraulické čerpadlo používajú vysoko kvalitnú značku s pomocným výstupom pre použitie s mnohými prídavnými zariadeniami. Hydraulické čerpadlo je zubové čerpadlo, ktoré sa dokonale hodí k výkonu ventilu. Radlica buldozéra má tiež možnosť variabilnej šírky, takže ju možno zmeniť podľa nastavenia šírky stopy.

Kľúčové výhody

  • Japonský motor.
  • Výkyvné rameno pre prácu v úzkom priestore a pri stene
  • Veľké množstvo príslušenstva na výber

Mini bager B2.1 je konštruovaný a vyrábaný s cieľom garantovať jeho spoľahlivosť a dlhú životnosť. Je vybavený špičkovými, vodou chladenými, 3-valcovými japonskými motormi KUBOTA D902 s výkonom až 11,8kW/2400ot/min spĺňajúcimi najprísnejšie emisné normy Euro 5, hlavným čerpadlom KDK (Japan) s prietočnosťou 22l/min.

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

  • lyžice 20, 40, 60, 80 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemný vrták
  • kliešte na klady
  • rozrývací tŕň
  • hrable

Samozrejmosťou je, že na bagre je poskytovaná záruka a servis, ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník, ktorý bude mať záujem, prejde školením obsluhy minibagra, ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí, vždy radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

 14_1

 

 

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Váha 1700
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1640 kg