Mini Bager WORKER MiniLander B1.5

Kód: 468
Novinka
€9 333 €11 199 vrátane DPH
Skladom

284 129 Kč vrátane DPH

236 774 Kč bez DPH

Uvedená cena je cena bez nákladov na dopravu !!!

Minibager WORKER MiniLander B1.5 s hmotnosťou 1200kg a japonským motorom Kubota je vybavený mimoosím kopaním a možnosťou rozšírenia pojazdových pásov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydraulické pásy poháňajú bager po nerovnom teréne a v stiesnených priestoroch je preto ideálny pre malé práce a projekty. Vďaka svojej veľkosti sú tieto stroje doma na miestach, ako sú terénne úpravy príjazdových ciest, komunálne práce, výkopové práce, kopanie a zakladanie.

Minibagre B1.5  majú naftový trojvalcový motor Kubota D722 Euro 5 s dvojročnou zárukou a sú navrhnuté s jednoduchým ovládaním, ktoré uľahčuje údržbu a obsluhu.

Máme celý rad náhradných dielov a príslušenstva a okrem rýchlych dodacích lehôt ponúkame nízke ceny.

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

  • lyžice 20, 40, 60, 80 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemný vrták
  • kliešte na klady
  • rozrývací tŕň
  • hrable

Samozrejmosťou je že na bagre je poskytovaná záruka a servis, ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník, ktorý bude mať záujem prejde školením obsluhy minibagra , ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí vždy, radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

Radi Vám poskytneme servis na tento minibager. Dovezieme ho až k Vám domov, uvedieme ho do prevádzky a všetko ukážeme. Zaistíme Vám náhradné diely. Stroj je so zárukou.

10

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.).

ZĽAVA -300€ NA VLASTNÚ DOPRAVU SA NEDÁ UPĽATNIŤ NA TENTO MODEL !!!

Dodatočné parametre

Kategória: 0,8t - 1,2t
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1200 kg