Mini Bager MiniLander B1.4

Kód: 465
€8 749 €10 499 vrátane DPH
Skladom

266 370 Kč vrátane DPH

221 975 Kč bez DPH

Uvedená cena je cena bez nákladov na dopravu !!!

Minibagre B1.4 majú naftový trojvalcový motor Kubota Euro 5 s dvojročnou zárukou a sú navrhnuté s jednoduchým ovládaním, ktoré uľahčuje údržbu a obsluhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydraulické pásy poháňajú bager po nerovnom teréne a v stiesnených priestoroch je preto ideálny pre malé práce a projekty. Vďaka svojej veľkosti sú tieto stroje doma na miestach, ako sú terénne úpravy príjazdových ciest, komunálne práce, výkopové práce, kopanie a zakladanie.

Máme celý rad náhradných dielov a príslušenstva a okrem rýchlych dodacích lehôt ponúkame nízke ceny.

Daný model je vybavený mimoosím kopaním,čo Vám uľahčí prácu pri budove,plotoch a podobne.

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

  • lyžice 20, 30, 40, 60, 70 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemný vrták
  • kliešte na klady
  • rozrývací tŕň
  • hrable

Samozrejmosťou je že na bagre je poskytovaná záruka a servis, ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník,ktorý bude mať záujem, prejde školením obsluhy minibagra , ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí, vždy radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

Radi Vám poskytneme servis na tento minibager. Dovezieme ho až k Vám domov, uvedieme ho do prevádzky a všetko ukážeme. Zaistíme Vám náhradné diely. Stroj je so zárukou.

 

8

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.)

ZĽAVA -300€ NA VLASTNÚ DOPRAVU SA NEDÁ UPĽATNIŤ NA TENTO MODEL !!!

Dodatočné parametre

Kategória: 0,8t - 1,2t
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1200 kg