Mini Bager WORKER MiniLander B1.3

Kód: 462
€6 458 €7 749 vrátane DPH
Skladom

198 323 Kč vrátane DPH

163 904 Kč bez DPH

Minibager WORKER MiniLander B1.3 s mimoosím kopaním,rozťahovacím podvozkom a dieselovým motorom Koop Euro 5.

Váži 1tonu a vďaka svojej veľkosti nie je problém ho prepraviť aj na vozíku alebo v dodávke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydraulické pásy poháňajú bager po nerovnom teréne a v stiesnených priestoroch, preto je ideálny pre malé práce a projekty. Vďaka svojej veľkosti sú tieto stroje doma na miestach, ako sú terénne úpravy príjazdových ciest, komunálne práce, výkopové práce, kopanie a zakladanie.

Minibagre modelovej rady B1.2 majú jednovalcový dieselový motor KOOP Euro 5 a sú navrhnuté s jednoduchým ovládaním, ktoré uľahčuje údržbu a obsluhu.


Máme celý rad náhradných dielov a príslušenstva a okrem rýchlych dodacích lehôt ponúkame nízke ceny.

Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii, malým rozmerom a ľahkému ovládaniu sú ako doma aj v ťažko dostupných a priestorovo obmedzených miestach práce, poradia si s ťažkou kamenitou zeminou alebo ílovým podložím a pohybom na gumových pásoch nezničia ani trávnatý povrch.

Obrovskou výhodou tohto minibagra B1.2 je MIMOOSÉ KOPANIE, ktoré vám uľahčí prácu napríklad pri výkopoch pozdĺž steny,stĺpe, plote, atď….

Bagrík je vybavený NEKONEČNOU OTOČOU - môže sa otočiť okolo svojej osi bez toho, aby musel hýbať pásmi.

Obrovskou výhodou je aj mimoosé kopanie a možnosť rozšírenia pojazdových pásov,čo Vám uľahčí prácu pri budove,plotoch či stĺpe a do budovy sa dostanete jednoducho cez otvor na dvere.

Skúsenosti našich zákazníkov s týmito mini rýpadlami sú veľmi dobré, vyzdvihujú najmä jednoduchosť, ovládanie a kvalitné spracovanie.

Veľký výber lacného príslušenstva:

  • lyžice 20, 40, 60, 80 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemný vrták
  • kliešte na klady
  • rozrývací tŕň
  • hrable

Samozrejmosťou je, že na bagre je poskytovaná záruka a servis ako záručný tak pozáručný. Všetky bagre sú dodané s návodom na obsluhu a údržbu v slovenskom jazyku.

Každý zákazník, ktorý bude mať záujem, prejde školením obsluhy minibagra, ktoré je v cene stroja. Tým sa predíde neodbornej obsluhe stroja.

Predajom stroja to u nás nekončí, vždy radi pomôžeme s údržbou či servisom, sme na telefóne aj mimo pracovného času.

Radi Vám poskytneme servis na tento minibager. Dovezieme ho až k Vám domov, uvedieme ho do prevádzky a všetko ukážeme. Zaistíme Vám náhradné diely. Stroj so zárukou.

6

UPOZORNENIE

Pozor množia sa prípady, keď zákazník kúpil bager u iného predajcu a po nás dopytoval súčiastky a náhradné diely. V týchto prípadoch nie sme schopní pomôcť, pretože stroje nie sú totožné (hoci tak môžu na prvý pohľad vyzerať). Často sa jedná o menej kvalitný tovar zložený z lacnejších nekompatibilných dielov alebo strojov druhej akosti (výpredaj nepodarených kusov atď.). Preto odporúčame nekupovať techniku ​​u niekoho na záhrade a vždy si overiť, či predávajúci je schopný splniť svoje záväzky (servis, náhradné diely skladom atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: 0,8t - 1,2t
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1000 kg